Реклама у транспорті

Салонна реклама від РК «Фама» – це розміщення рекламних наліпок чи листівок в салонах громадського транспорту – автобусах, маршрутних таксі. Метою такої реклами в транспорті є зацікавити потенційного клієнта – пасажира — під час проїзду продуктами та послугами.
За останніми статистичними даними, 70% мешканців великих міст користуються громадським транспортом, з них 87% пасажирів хоча б зрідка звертають увагу на рекламні листівки, при цьому близько 60% пасажирів зацікавлюються не лише зображеннями, але й інформацією, яка надрукована на рекламній листівці.

Переваги:

• Основною перевагою салонної реклами є її масовість, тобто в салонах більшості транспортних засобів міста буде розміщена Ваша реклама. Адресна програма допоможе вибрати маршрути для того, щоб охопити певну цільову аудиторію.
• Беззаперечною перевагою реклами в транспорті є її невисока вартість, при цьому така реклама забезпечує багато рекламних контактів впродовж дня з потенційними клієнтами.
• Інформативність рекламних наліпок в салонах є достатньо високою, адже пасажир має можливість детально ознайомитися з інформацією, записати телефони, адреси. Крім того салонна реклама розміщається в короткі терміни, тому Ви зможете швидко розпочати рекламну акцію.
• Салонна реклама ефективна для поширення інформації про акції, знижки, нові товари чи послуги, концерти тощо.