Зовнішня реклама

У наш час реклама є основою для розвитку будь-якого бізнесу. Вона на телебаченні, у транспорті, у журналах, газетах – скрізь, куди падає погляд людини. Одним з найефективніших видів є зовнішня реклама.
Зовнішня реклама дає рекламодавцеві можливість діяти більш гнучко. Рекламодавець може купити засоби зовнішньої реклами в цілому місті або окремому районі. Гнучкість може мати демографічний характер. Реклама може бути сконцентрована в місцях, найбільше часто відвідуваних молоддю, людьми з високим статком.
Важливою перевагою стендової реклами є те, що вона може бути спрямована на певну аудиторію при обміркованому розміщенні. Зовнішня реклама навіть може знаходити свою аудиторію по виду діяльності – домогосподарок на шляху в універмаг за покупками, бізнесменів, що їдуть на роботу або назад, туристів на шляху в аеропорт і т.п.
Рекламна компанія «Фама» пропонує до розмішення холдери, білборди та касетони, які зосереджені у найбільш насичених трафіком районах. Наші спеціалісти кваліфіковано допоможуть Вам обрати необхідний тип та локацію зовнішньої реклами.

Холдер – це двостороння вертикальна площина розміром 0,75*2,00 м, яка розміщується на стовпах вуличного придорожнього освітлення.
Реклама, що розміщуватиметься на холдерах, може друкуватися на банерній двосторонній тканині (у такому випадку передбачено монтаж банера на металевий каркас) або на папері (поклейка на металеву основу).
Холдери розташовані поряд із найбільш жвавими вулицями та магістралями Львова.

Касетони- прямокутний, підсвічений, двосторонній, об’ємний пластиковий рекламоносій формату 0,7х1,0 м. Касетони з’явилися в містах відносно недавно але швидко завоювали популярність у рекламодавців оскільки є недорогими і при цьому дуже ефективною рекламою оскільки встановлюються в найжвавіших місцях з великим потоком транспорту і людей, і добре є видимими здалека, мають красивий зовнішній вигляд дорогого рекламного носія тим самим піднімаючи планку рекламованого товару/послуги в очах кінцевого споживача.

Білборди- – найпопулярніший вид зовнішньої реклами.
Стандартний розмір постера: 3*6 м. Завдяки своїм великим розмірам білборди домінують над багатьма іншими рекламними форматами. Ці рекламні щити викликають підвищений інтерес перехожих та пасажирів наземного транспорту. На фоні інших рекламних носіїв білборд виглядає масштабною конструкцією, і рекламний слоган буквально кидається в очі.